Download

V současné době vám nabízím tři zdroje pro stahování. Bez dalšího zdržování jdeme rovnou k věci.

Jaké: Download sekci, Fileserver, Odkazovník

Obsah: Najdete zde simulátory jakou je Stepmania a k ní pěknou výbavu. Skladby (Songs) z oficiálních mixů, fanouškovské tvorby, anime, video a turnajové mixy (počítejte je na desetitisíce). Ke Stepmanii pak vzhledy hry (Themes) i vzhledy šipek (Noteskin), komentátory (Announcer), postavičky (Dance characters), podporu dalších módu (Pump It Up, Technomotion, ParaPara), kurzy (Courses), a další výbavu.

Mimo Stepmanii tu najdete i hry jako ITG (In the Groove) Mungyodance, DanceDanceRevolution Extreme (i další mixy her). Mimo čtyřpanelových her také pětipanelovky typu Pump It Up, ParaParaParadise.

Hudební hry doplní i UltraStar (karaoke podobně Singstarů) i písničky do UltraStara, Osu!, BeatUpMania, BITtrip, Doremi, Tendrips, VOS. A co není, o to se dá napsat.

Download sekce

Najdete přímo na tomhle webovém serveru. 1Gbit k nám a 100Mbit do zahraničí. Zatím je zde přes 110GB a obsah stále roste. Většina je k dispozici přímo a zdarma, o další si můžete zažádat (také zdarma). Download sekce bude pro většinu z vás rychlejší, než File server, poprosím ji využívat přednostně.

Přejít do Download sekce

 

Fileserver

Jedná se o FTP server, co jede v čechách (skoro) nonstop na 50/5Mbitu. Dle dohody je možně cokoliv, prakticky ihned na přání, donahrát.

IP adresu, port, login i heslo vám prozradí bot na ICQ: 437736868

Pokud je online, máte dobrou šanci, že jede i FTP. Co botu napsat a jak ho o údaje poprosit nechám na vás. Stačí vám k tomu v podstatě jen jeho číslo a trocha inteligence. Ono je to na jednu stranu i takový menší filtr na lamy (doufám, že si to neberete osobně). Ale pokud se dokážete na FTP připojit, pak se nejspíše nebudete ptát na dotazy, jak rozbalit zip, že songy patří do adresáře songs a podobně 😉

Tip: zkuste příkaz „info„.

Přejít na Fileserver

Odkazy

Začneme třeba tady dole. A další? Uf, koukněte sem na fórum. Je tam spoousta odkazů. Sem tam se aktualizují, přidají nové a vyhází nefunkční. Klidně přidejte svou várku, jeslti máte. Na ostatní věci mámé Stepmania Google, a Google.Napsat komentář

You must be logged in to post a comment.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)