FTP Fileserver

O co jde:

Jedná se o privátní stroj, na kterém jsou data, FTP a ICQ bot. Server není tak úplně veřejný, nicméně můžete na něj získat přístup a stáhnout si co budete chtít.

Jelikož jste na stránce o hudebních hrách, tak tu bude řeč především o tomto obsahu.

UPDATE 2011/05: Tak už jsme na 2TB obsahu.

 

Stav serveru:

Toto je aktuální stav serveru, a na 90% bude odpovídat realitě. Určitě se na něj dá připojit.

FTP Fileserver status:

 

Jak se připojit:

IP adresu, port, login i heslo vám prozradí bot na ICQ: 437736868 .

Eee, pokud se vám nepodařilo zjistit jak na to (třeba kouknout do detailů konta), BOT je online a neodpovídá ani na příkazy jako „hi“, nebo „info“, pak máte nějakou podivnou verzi ICQ klienta. Zkuste napsat za 5 minut nebo zkuste jiný program (QIPa normálně bere).

Pokud je BOT offline, může být dole i server – vše jede to na stejném serveru.

K vlastnímu obsahu:

ISO – vše možné co vyšlo na konzole. Primárně PS2 a Wii. Hudební hry jako DDR, IIDX, GH (jop, tohle je opravdu DDR a ne žádná Stepmania. LTFD). Malá ochutnávka:

[N64] Dance Dance Revolution Disney Dancing Museum, [Wii]Dance Dance Revolution Disney Grooves with Two Dance Mats USA, [Wii]Dance Dance Revolution Hottest Party 2[PAL], [Wii]Dance Dance Revolution Winx Club[PAL], BM IIDX 12 Happy Sky, BM IIDX 13, BM IIDX 14 Gold, BM IIDX 15 DJT, BM IIDX 16 Empress, BM IIDX 16 Premium Bets, Dance Dance Revolution EXTREME Jap, Dance Dance Revolution Hottest Party 2 USA Wii, Dance Dance Revolution Strike JAP PS2DVD, DDR 4thMix JAP (psx), DDR Disney Channel Edition, DDR Disney Channel Edition NA, DDR Festival (PS2), DDR MAX Dance Dance Revolution Demo NA, DDR MAX2 Dance Dance Revolution Demo NA, DDR MAX2 Dance Dance Revolution E3 NA, DDR SuperNOVA, DDR SuperNOVA 2, DDR SuperNOVA 2 JP, DDR SuperNOVA 2 NA, DDR USA (psx), DDR X, DDRX Jap (PS2), DS Fever EU, DS Fusion EU, DS MegaMiX EU, DS SuperNOVA 2, DS SuperNOVA EU, GH III PC, Guitar Hero 2, Guitar Hero 2 – Hacked Again, Guitar Hero Encore – Rock The 80’s, Guitar Hero Smash Hits [English][PS2DVD][USA], Guitar Hero World Tour, Guitar Hero IV World Tour USA DVD5 PS2, Guitar.Hero.World.Tour (PC), In The Groove 2 Beta (PS2), iPhone, itgpc-na-biso, ITGPS2 isos, NA – Space Channel 5 Special Edition, NDS (Nintendo DS), Parappa The Rapper PSX, Pop’n Music 14 Fever JPN PS2DVD, Samba De Amigo (Wii), Singstar RH, Taiko no Tatsujin Wii Dodoon to 2 Yome JAP WII-TMD, Dance Dance Revolution (DDR) PC.iso, Dance Dance Revolution 3rd MIX.rar, Dance Dance Revolution 5th MIX.rar, Dance Dance Revolution BEST HITS.rar, Dance Dance Revolution EXTRA MIX.rar, Dance Dance Revolution EXTREME Jap (Modded Options&Timing).iso, Dance Dance Revolution OHA STAR.rar, dance praise-v1.0-arce game.ipa, DDR Extreme 2 PS2.rar, DDR X2.ISO, DDR S US v1.0.0-mirrors edge.ipa, DDRMAX2 US.rar, Guitar Hero Aerosmith PS2.iso, Guitar Hero Metallica DVD5 – PS2.iso, ITG PS2.iso, Taiko no Tatsujin 9-in-1 PS2.iso …

Manuals – manuály k AC a strojům
Programy – DDR – (skoro) čistokrevné DDR. Takže:

 1. DDR for PC (což je VELMI stará, ale oficiální hra od KONAMI na PC)
 2. Beware_Extreme_R2 (tohle JE stepmania udělaná tak, aby vypadala maximálně jako DDR Extreme AC (JAP)

Programy – ITG – kompilace ITG a spol (In The Groove, ano .. jádro je Stepmania, zbytek je obal).

 1. ITG for PC – oficiální verze od Roxor games (ISO=R1=ITG1 a pár věcí z ITG2), R2 patch (Pack A) je oficiální upgrade na R1. Hru si můžete koupit v obchodě nebo tady .. otestovat předem.
 2. ITG2 for PC R9 – práce komunity a předělávka ITG for PC verze na vlastní, založenou na trochu více přítulné Stepmanii. Můžete používat opět MP3, obsah není kryptovaný … Dobré pro hráče, kteří nevědí s čím začít a co jak nastavit. Instlace je R3 a následně upgradujte na R9 (jinak vám třeba nepůjde double).
 3. ITG2 for PC R9 plus – R9+ verze, trochu lepší než R9. Navíc obsahuje ITG3.
 4. ITG_PoWa – trochu šílenější kompilace, spousta bláznivých módů.

Programy – MAME – MAME emulator a starší verze DDR akrád. Pokud to s emulátorem umíte, dá se kouknout do historie.

Programy – Mungyodance – Hudební hra od fanoušků, postavené na Stepmanii a legální – volně šiřitelné – hudbě (nebo UWP). Můžete libovolně stáhnout, hrát, unlockovat a bavit se. 4 šípky, jeden hráč. (jsou zde všechny 3 verze + updaty a unlocky + vytažené písničky, pokud je chcete hrát ve vaší Stepmanii / AC).

Programy – ostatni – co se jinam nevešlo. Pár věcí na jako DTX, Keyboard Mania (na PC), Ultrastar, Doremi, PPP, VOS, Tendrils …

Programy – PIU – Pump It Up brloh.  Pár (dost) mutací PumpItUp PC, PumpItUp packy se songy (od 1st Dance Floor až po NX#). Jedná se o 5-ti tlapková stepcharty – můžete použít i ve vaší Stepmanii (s patřičným nastavením / a žádne AG prosím).

Programy – Ultrastar – Ultrastárové písničky do .. Ultrastar. Pro ty, co nemají SingStara, Lips, SingIt nebo chtějí karaoke s hodnocením. Okolo 40GB songů (i Anime).

Projects – věci jako DDR Komp, Quad4ITG (ale asi se sem nedostanete, sry).

Simfiles (Songs) – svatý grál. Základní rozdělení: DDR, EZ2D, ITG, MGD, PIU, Ostatní. Toto jsou písničky do Stepmanie. Snažil jsem se o co nejlepší verze. Takže synclé kroky, kvalitní hudba, a pokud možno i pozadí, baner a BGanimation. Vše co vyšlo na AC i konzole.

Soundtracks – Spousta soundtracků vydaných k hudebním hrám (hlavně DDR a IIDX, ale i Jubeat, ITG, MGD, Para, PNM, PIU, Singstar, Space Channel 5). A také nonstop megamixy. Ee, omlouvám se, ale některé písničky mají japonské názvy a to vás asi FTP sosnout nenechá (na požádání zabalím).

Stepmania – Všechny možné verze simulátoru Stepmania, módy, noteskiny (šipky), themesy (vzhled), OpenITG i speciální SM mutace.

Themes – A tady jsou ty vzhledy (nebo spíš další a novější vzhledy). I dost na ITG verze SM.

Video – Videodokumenty, záznamy a podobně. Moc toho není (záznamy z mistrovství mají někdy až moc).

Video (Czech DDR) – Videa Czech DDR dokud jsem v něm byl – Takže fanfilm Ali G in DDR house, Videa z FF05-06, Magical Trewor, Následuj šipku, Stavba padu, Wii a SM, Tutorialy .. vše převážně vtipné verze (koukám, že vše víceméně má tvorba, ajaj)

Wii – Věci na Wii (ISO a pod). Zbytek najdete v adresáři ISO.

Xsoft’s pack – mé balíčky „stáhni a hraj“ pro DDR, ITG, ..

Další informace:

Tento seznam, stejně tak jako obsah FTP, se může kdykoliv změnit. Přichází nový obsah, další songy, hry a videa a sem tam mizí staré věci kvůli místu. Co na FTP aktuálně je zjistíte, když se na něj připojíte (struktura je pochopitelná i bez popisu).

Většinou je omezení na 2 connectiony na IP a 8 maximálně. Rychlost nechávám na 5Mb (= 625 kB/s), a pokud tu budete sami, máte plnou rychlost.

Jestli jde připojení, ale nejde vidět obsah FTP, zkuste se připojit jako passive (jde to nastavit i v Total Commanderu).

Pokud se nemůžete připojit, zkontrolujte zejména port (na klasické 21 to nejede). Pak překontrolujte login, heslo (vyjémečně se stane, že po startu serveru vypadne seznam uživatelů, pravidelně kontroluji a stávat by se to nemělo). Dál se dá ječtě zkontrolovat IP/hostname.

K obsahu na serveru nemám moc co dodat a určitě nečekejte návody, jak písničky nahrát do vaší Stepmanie. Tohle už vyžaduje trochu (víc) znalosti a inteligence. Také tu nenajdete nic, co by už nebylo jinde na internetu. Mnoho štěstí.

Autory určitě potěší, pokud jejich hry budete mí koupené legálně (dám mám jak ITG tak tuny DDRka).

Nebojte, dary od vás nečekám, vše máte zdarma. Příspěvkům se určitě nebráním. Na hlavní stránce máte tlačítko Donate, nebo mě pozvěte na rundu na conu. Harddisky, server a konektivita něco stojí, ale na tomhle se vydělávat nedá. Používejte, dokud to tu je, jednoho dne se také může stát, že to zabalím a bude po ptákách.

Aktualizace:

2008,2009,2010 – nějaké to stěhování serveru, výpadky internetu a podobně. Nic vážného
05/2011 – dochází místo a třetí disk jen na Bemani je dost. Přidávám další 2TB disk.11 komentářů to “FTP Fileserver”

 1. Martin napsal:

  Dobrý den. Funguje Vám stále server? Bot je offline tak se obávám nejhoršího. Děkuji za odpověď

 2. Xsoft napsal:

  Zdravím. Bot funguje, jen ho ICQ server až moc často vykopává. Restart ICQ bota je vždy v celou hodinu.
  FTP, BOT i download sekce je stále funkční.

 3. Marek napsal:

  Dobrý den, mám podobný problém jako Martin – Bot je stále offline, ať už zkouším skrz ICQ klienta či QIPa. Ani v celou (9:00) „neožil“ 🙁

 4. Klára napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat zda Bot na icq funguje, psala jsem tam před 4 dny a stále se mi nikdo neozval. Díky

 5. Xsoft napsal:

  Bot odpocídá sám od sebe. Nesedí za ním žádný človek. Pokud do 10s nepřijde odpověď, pak nepřijde nikdy. Zkuste napsat až bude bot on-line (krátce po celé hodině), případně se podívat do download sekce na webové úložiště.

 6. Xsoft napsal:

  Někdy se sekne a nefunguje celý den. Zkuste štěstí později.
  Když nepojede BOT, pak nepojede ani FTP co na stroji běží z důvodu nadměrné zátěže nebo přerušení internetového spojení.

 7. Klára napsal:

  eee… bot mi poslal seznam prikazu s prikladem, kam je mam zadat? :/

 8. Xsoft napsal:

  Prikazy od bota zadavate opet botovi. Prikaz napiste jako zpravu pro ICQ bota a odeslete. Odpoved na ni prijde do 10s.

 9. Marek napsal:

  Dobrý den, přestože se mi již podařilo zastihnout BOTa on-line, můj dotaz („hi“ nebo „info“) jej vždy uvede do off-line módu (bez odpovědi). Zkoušel jsem klientem QIP 2012 (v.4.0.9346), ICQ 8(verze 6901) dokonce i Web-, ale výsledek vždy stejný. Prosím jakého klienta doporučujete? Nebo dělám chybu jinde? Děkuji předem za odpověď. Marek H.

 10. SaG napsal:

  Zdravím. V posledním tažení mi sice bot stihl prozradit heslo (než se odporoučel do křemíkového nebe), ale jinak je z 90% offline a na ftp se mi nepovedlo přihlásit (ať už přes TC, prohlížeč …) ani těch pár minut co byl online (zkoušeno v intervalech nekolik dnů). Nyní i web hlásí že je ftp dole. Nějaké vyhlídky na „světlejší zítřky“?:)
  díky SaG

 11. Xsoft napsal:

  Zdravim, ftp je dole, protoze neni verejna IP. Nicmene Download sekce funguje a ma spousty dat (v menu > Download > Songz ke stazeni, nebo Download sekce)

Napsat komentář

You must be logged in to post a comment.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)