Hudební hry na FF11

 

K letnímu Festivalu fantazie již několik let neodmyslitelně patří i hudební hry. Za posledních pár let se nám podařilo výrazně rozšířit nabídku her i povědomí účastníků. Letos se můžete těšit na několik novinek a samozřejmě pořádnou porci zábavy.

Hry klasické i novinky

Letos nechceme masivně rozšiřovat nabídku her. Těšit se můžete na klasický Quad4ITG, několik dalších stanovišť s DDR (připravujeme DDR X a DDR Extreme) a PIU. Ze simulátorů hudebních nástrojů nabídneme Guitar Hero a Rockband. Ruce si budete moci potrápit na DJ simulátoru Beatmanie IIDX a růžové Paře. Pro hlasivky máte k dispozici ultrastar s bohatou nabídkou skladeb. Novinkou bude Project Diva portovaná na PC za vydatné podpory Xsofta. Popisy her si můžete přečíst na webu linie.

Aktivní program

Linie hudebních her, to není jenom volné hraní, ale i turnaje, přednášky a další program. Připravíme vám několik turnajů, mezi kterými nebude chybět ani několik turnajů pro Quad, Rockband nebo Guitar hero. O novinkách na poli hudebních her se dozvíte z několik přednášek. A pokud vás unavuje poskakovat jak šipky pískají, můžete si užít opravdový freestyle na DDR/ITG diskotéce.

Hudební hry pro vás budou již tradičně k dispozici po celou dobu festivalu v zadních prostorách sokolovny, každý den od 9 ráno do půlnoci, možná i trochu déle. Doufáme, že se vám letošní linie bude líbit a těšíme se na setkání 30.6. – 10.7. v Chotěboři.

Za linii hudebních her
Ondra „Sniper“ Flídr
Technická podpora, program
Jan „Xsoft“ SmetanaDiskuze ukončena.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)