Nové dotykové hry Mozarc a Theia

Před týdnem po zahájení GTI Asia Taipei Expu se nám tu objevily další dvě+ hudební hry. Přejdu rovnou k ním:

Mozarc hypaa.com/mozarc/
Prostě další vícedotyková hra. Ano, multitouch is good. Ke hře máte 9:16 obrazovku se 6ti sloupci. Noty padají zeshora a cílem je je dole potvrdit. Popsat to jako dotyková beatmnia a 6 not je celkem vystihující.

Theia hypaa.com/en/products_01.htm
Zde je dotyková obrazovka v poměru 4:3. Na ní lítá vodorovná lajna nahodu a dolu. Přitom přejíždí přes noty (kolečka) a vy je do rytmu potvrzujete. Tohle řekněme, že je DJ Max Technika2 otočená o 90 stupňů. Tam to vypadá podobně.

Další hrou, co se na GTI objevila je Magic Box. To je doslova klon JuBeatu od Konami. Hra má stejná font, a přesnou kopii kabinetu. Zřejmě se to někomu líbilo natolik, že chtěl udělat levnější verzi této hry (takže nakonec bude JuBeat v Evropě? ;))

Mozarc a Theia je od firmy Hypaa. Tuto novou firmu založili hráči hudebních her. Na hře Theia se pracuje od poloviny roku 2008 (což je zhruba doba, kdy se začala dělat Technika, a poprvé se objevila v prosinci téhož roku). Mozarc je druhá hra od Hypaa a má vyjít toto léto (2010).

Zdroj: hypaa.com, bemanistyle.comDiskuze ukončena.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)