WinDEU Hates You: The Movie

WinDEU, hráč ITG proslulý svým umem v oblasti hraní si s módy, kurzy a těžce nečitelnými stepcharty se vytasil s dalším esem. Na In The Groove 2 arkádu napsal vlastní „film“ s názvem:

WinDEU Hates You: The Movie

Úvodní menu vypadá trochu, .. no. Osobně bych podle tohodle neřekl, že se jedná o Stepmániovou záležitost.

Aaaa, ono to bude mít i děj? Výborně. *spoiler* a půjde o zlatý kabinet.

Samotný film má v tento moment 5 částí, plus Intro, Bad ending a Epilog.

Stage 1: klasická WinDEUovka. Módy módy a módy. Hezky udělané, ale ve finále nic tak zvláštního. Možná budete postrádat horní progress bar.

Stage 2: do poloviny také obyčejný song a módy. Ale po půlce se vám displej zaplní vodou.

A tady to pomalu začíná. Procenta, progressbar, life bar se začnou také hýbat. Tyto modifikace v normální ITG2 nejsou. Na co vsázíte openITG?

Stage 3: Originální začátek. Začne se vám tisknout stepchart. A to myslím klasickou textovou podobu. Zbytek je jak hudebně tak módově .. tiskárnový. Zvuky jehličkové tiskárny, skenování, geniální hraní si s target šipkami. Tady začíná krása scriptování. A to jak šipek tak pozadí.

Stage 4: další songy, další kolo. Začátek s hýbáním všeho možného (targety, combo). *spoiler* Nejvíce se mi líbí záběr. Krása a dokonalost. Osobně závěr považuji za nejlepší část filmu.

Stage 5: grave of beiing. Nic pro epileptiky. WinDEU zde Rozbliká , změní proporce a roztřese vše možné. A chvilku budete hrát i tímto, vcelku zajímavým, způsobem:

Epilog: krásný začátek s využitím down šipky. Trocha textu, více BG efektů. A přichází na řadu útoky od postavičky. Mimochodem krásně znázorněná aplikace módů (útoků) viz obrázek. A čekejte o plynulé otáčení o 360°.

Toť recenze filmu, a teď už na samotný film. Místo odskákání se na něj raději podívejte:

WinDEU Hates You: The Movie – Extra Stage and Epilogue

WinDEU Hates You: The Movie – Intro

WinDEU Hates You: The Movie – Stage 1

WinDEU Hates You: The Movie – Stage 2

WinDEU Hates You: The Movie – Stage 3

WinDEU Hates You: The Movie – Stage 4

WinDEU Hates You: The Movie – Stage 5

WinDEU Hates You: The Movie – Extra Stage bad endingDiskuze ukončena.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)