DDR na PS3 launch party

KONAMI již delší dobu připravuje vydání DDR na PlayStation 3. A onen den konečně nadešel.

Od prvních zpráv „označte si datum 12.8.2010“, přes pozvánky na PS3 launch party, až po akci samotnou.

Připomínám, že se jedná o první DDR na PS3. Na PS2 vyšlo nejvíce DDR titulů a nyní série pokračuje na dalším stroji od Sony. Najdete zde PlayStation Move (pohybový senzor, tedy spíše ta „barevná koule“). Představte si to jako tancování na padu s diskotékovým svítícím neonem.

PlayStation EYE vás zase dostane na obrazovku ke hře. Měl by mít více úspěchů, než předchozí EyeToy na PS2. Jedná se o snímací kameru.

Módy Dance Off (řekněme battle mode), Club Mode (challenge/course mode, různé obtížnosti a do toho triky). Nová budou také pozadí u songů, ale kdo jim tu věnuje více pozornosti, že? (kryž budete hledat, narazíte i na Work-out a Challenge mode, jak je znáte z dřívějších titulů).

Máme tu dobu internetu a sociálních sítí. Pro počítejte s možností stahování dalšího obsahu (který je nyní na všech nových hudebních hrách třeba na XboX360). Dále sdílení obsahu. Ano, nahrávání a sdílení přes sociální sítě (co bylo špatného na nahrávání result screenů z ITG?). Nu dobrá, upload půjde na Facebook a YouTube. Nebude chybět ani Video editor či Uploader.

Nové hře přejeme mnoho úspěchů a ať si oficiální Naoki-san užije (kde? eee, USA, CA).

A teď další informace pro náruživé:

UPDATE: Ještě jedno video ze DDR na PS3.Diskuze ukončena.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)