Pragocon 2010 – hudební hry

Včera začal Pragocon 2010 – setkání fanoušků a příznivců různých žánrů. V nich najdete i hudební hry.

Pragocon probíhá od 28. – 31. 1. 2010
Čtvrtek: 17.00 – 24.00
Pátek: 9.00 – 24.00
Sobota: 9.00 – 24.00
Neděle: 9.00 – 17.00

Místo: Modrá škola, Kupeckého 576, Praha 11 (Google Maps)

Další informace o akci, najdete na stránkách Pragoconu.

Co zde z programu hudebních her bude najdete ve zbytku článku. Jde si i „jen“ zaskákat a pokecat. Jsou zde k dispozici čtyři místnosti na hudební hry (od DDR, ITG, Quada, až po BeatmaniiIIDX a Pump it Up).

Plán turnajů a přednášek DDR linie

Co bychom to byli za linii, kdybychom pro vás nepřipravili několik turnajů. V době mezi turnaji si můžete všechny hry dle libosti zkoušet a získat tak jistou výhodu. Všechny turnaje jsou o hodnotné tématické ceny věnované našimi sponzory.

Písmenem T jsou označeny turnaje, písmenem P přednášky

Pátek

11:00 (T) PIU začátečnící
Pokud vám už nestačí čtyři šipky, stačí říct. připravili jsme pro vás již tradiční koreiskou variantu. Pět šipek a další vymoženosti. Hrát se budou jednoduší písničky, takže jste vítáni i vy všichni, kdo aktivně nehrajete.

15:00 (T) DDR funny turnaj
Organizace je řehole a tak není divu, že se občas chceme i pobavit. A tak pro vás připravujeme turnaje, na kterých neplatí ani základní fyzikální zákony. přijďte se přesvědčit, že vždy jsme schopni připravit mnohem šílenější turnaj než vám slíbíme.

19:00 (T) Guitar Hero začátečníci
Guitarhero se stává stále populárnější a populárnější. Pojďte poměřit své síly v turnaji věnovanému právě této dnes velmi populární hudební hře

20:00 (P) Východní hudební hry

Představení principu a ukázek z jednotlivých hudebních her – Dance Dance Revolution, beatmania IIDX, Jubeat Ripples, Guitar Freaks & Drummania, Pop’n Music, Dance Maniax, Taiko no Tatsujin, a další.

Sobota

11:00 (T) DDR začátečníci
Našli jste pod stromečkem pad? Pojďte si vyzkoušet, kolik jste se toho stihli za měsíc naučit, pojďte se poměřit s ostatními nováčky. Hrajeme pěkné písničky do obtížnosti 3.

15:00 (T) Beatmania začátečníci

Poprvé v Praze! Unikátnost přímo ze země vycházejícího slunce. Pojďte se přesvědčit, že DDRko není to nejšílenější, co vám můžeme nabídnout.

19:00 (P) Jak na čtyřpanelovky
Chcete pochytit základy a tipy pro čtyřpanelové hry DDR a ITG? Zastavte se na workshopu – třeba pochytíte radu, která vás pokrok ve světě tlapajících hráčů ještě více urychlí. Od kroků, přes nastavení, až po časování her (+ možnost pro dotazy)

21:00 (P) Úvod do beatmanieIIDX
V Japonsku, když už hráči nemají kam dále pokračovat, přejdou na beatmanii IIDX. Zkuste si také tuto hudební hru pro ruce – 7 tlačítek a turn-table. Jen trefit ve správný okamžik letícínotu. To přece nemůže být tak těžké, že? 😉

Neděle

11:00 (T) DDR medium
Zlatá střední cesta obtížnosti. Ani lehké, ani těžké. Prostě turnaj připravený pro Vás všechny,komu DDR něco říká. Pojďte poměřit své síly na největší turnaj na conu.



Napsat komentář