Den 0 – futon, jdeme na to

Zdravím,
nastal den D, kdy jdeme ve čtyřčlenném složení realizovat 3/4 roku připravovaný plán.

Oč jde rychle vytušíte z rozcestníku – http://do-japonska.info (mirror)

Japonsko - letiště Praha RuzyněKrátké info z noci.
Po nonstop přípravách přes noc se krásně začala odcházet technika, sem tam restart XP, po čase nenajely vůbec, a nahradili je 7mičky. Ne úplně vše se zkopírovalo na notebook, ale to není podstatné. Pár věcí nechaných doma také nevadí – spacák jsem nakonec nevzal, bude více místa a stejně se pokusíme spát pod střechou. Nabíječku na NDS a baterie sezenu až na místě, hmm a pár lidí nemá přístup k hentai serveru – což také nevadí 😉

Nejprve hladoví, poté na Zličíně najezení, rozloučisevší se Seqoykou sedíme na Ruzyni. Zabalené krosny jsou na cestě kamsi a možná je uvidíme za 15 hodin. Doufejme ve schopnosti francouzů dodat zavazadla do správného letadla. Za chvíli jdem na check-in a pak hurá do Paříže, kde bysme měli být v 11:30 (a mizíme ve 13h).

Japonsko - skoro v Tokyu (letadlo)PS: proč nám pořád říkají ať sledujeme svá zavazadla, když už jsou fuč?
PSS: twittruji, a i fotím (fotky uploadnu později, sledujte odkazy i ostatních lidí). Pokusím se psát sem, přidávat fotky a twitit.
PSSS: večer se z nějakého záhadného důvodu opět zaviroval pocitac.com, rychle odvirováno, uvidím jak dlouho to vydržíDiskuze ukončena.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)