Den 17 – Extreme return to test location

Tento den jsme prošli Denden. Teď už ve třech. Trill vstal ráno, že dá za den většinu Japonska shinkansenem (a na stanicích nabere nové mapy a propagační materiály). Skočili jsme tedy do Dendenu. Asi čtyři bloky od ubytování. Jednalo se o takovou menší Akihabaru, ale stále dostatečně velká čtvrť. Oč vlastně jde, jedná se o ulici se spoustou obchodu s action figurkami, mangou, elektronikou, hrami, modely, no prostě se vším. Strávili jsme zde docela dost hodin. Chtěli jsme jet jestě na Himenji Castle, ale pak jsme jej přeskočili (no, stejně jsme jeli okolo vlakem v noci, tak jsme ho viděli pěkně osvětlený). Mimo pár menších blbůstek jsem zde našel raritku – DDR Extreme (PS2 JAP).

Japonsko - DDR Extreme JAP PS2 (Rare)

Večer následoval přejezd (opět) do Hakaty. Zde jsme přespali ještě jednou v kavárně v pohodlných křeslech. Koukli jsme se předtím, jak dopadla herna s test lokací. Nikde po ní ani vidu ani slechu. Místo ní je třetí PNM 17. Dalo se jídlo, trocha IIDX a jubeatu (zahrál si i Sovi se Sniperem).

Japan - IIDX and GFDM AC

stats: 9 828 kroků, 5.89km, 331.9 kJDiskuze ukončena.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)