E3 2010 – MTV Dance Central (Harmonix)

Okolo února 2010 si Harmonix začal obstarávat licence k hudebním titulům jako Cascada, Timbaland, .. . Nikdo to moc nekomentoval. Dnes se však objevila Microsoftí kamera Natan, známá nyní jako Kinect, a titul MTV Dance Central. Je to jasné, Harmonix přiznává, že pracuje na vývoji taneční hry.

Eurogames zjistil další novinky o hře, jako stažitelný obsah, hra dvou hráčů, zachycování pohybů a vytváření choreografie. Včera byla předvedena v malém uravřeném kruhu. Jediný song, co zde zazněl, byl Poker Face od Lady Gaga.


Hra je vcelku jasná, kopírujete pohyby dle instrukcí, dle přesnosti získáváte body (to ale znáte již z DDR). Podívejte se na pár záznamů z E3, kde na pódiu Microsoftu předvádí Alex Rigopulos (CEO Harminuxu). Hra sice píše „Freestyle“, takže asi můžete dělat cokoliv jako v EyeToy Groove (PS2). V RockBand stylu je každá kreace ohodnocena na stupnici jedna až pět hvezdiček.

Je tu také jakýsi „Break It Down“ mód, který ukazuje různé kreace a pózy. Plná hra má obsahovat přes 600 pohybů a 90 rutin. Nebyly sděleny žádne dataily o ceně a o kompletní nabídce (songy/ve hře/možnost ke stažení). Zatím se hovoří o skladbách od No Doubt, Beastie Boys, Gwen Stefani a Bill Bel Devoe.

Rigopulos poznamenal, že hra bude dostupná v době, kdy se začne prodávat i Kinect. Pro severní Ameriku si zakroužkujte datum 4.11.2010. Teď se začal prodávat (odesílat do skladů) také „nový“ Xbox360 slim s 250GB diskem (cena 299USD). Původní Xbox360 Elite klesne na 249USD a Arcade verze na 149USD.
Zdroj: eurogamer.net, bemanistyle.comBez odpovědi to “E3 2010 – MTV Dance Central (Harmonix)”

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)