USA den 1 – Seattle

[Seattle] 1.9.2011 12:30 Právě sedím na břehu Green Lake a čekám, až se mi chytne GPS. Tohle menší jezero ve středu Settelu je první místo, které jste dříve viděli na Geocaching mapě od Groudspeaku. (note: GPS se chytla za 3h, paráda).

Hmm 10 minut a nic, tak jo, du psát dál. Ráno jsem si dal v hostelu snídani. Trocha místního chleba, zelený čaj, peanut butter samozřejmé a  ten džem. Místní hifi to nějak nedávala (ani večer ani ráno), tak jsem se dostal na net z místního kompu. Za chvilku přišel mail od Chrise Dansfora, že se můžeme sejit  a kdy mám čas. Jelikož mu to bylo jedno, tak jsem řekl hmed a dal čas za 20 minut. Jen čas na počítači byl místně posunutý, takže to vyznelo jako že okamžitě a že za hodinu a půl odlétám pryč. Na druhý pokus to už vyšlo. Poktali jsem se v místním Starbugsu, na oplátku jsem byl tentokrát podarován já tričkami z ITG a PIU. Proběhli jsme místní market, kouklí na (skoro) vzduchem létající ryby, místní zátoku od oceánu a další krámečky místního downtownu. Protože měl jen chvilku na „oběd“, odběhli jsme dál. Ok klasickém pokecu Japonsko, arkády, Čechy, a jak jde život jsem odkráčel směrem k Green Lake. Na cestu jsem vyfasoval jeho permanentku na místní MHD. No, vystoupil jsem trochu jinde, ale nic co by nohy nedohonily. Teď si tak sedím pořád u jezer a koukám, kdy se chytne GPS. Asi to dneska nerozchodí, před chvilkou měla jeden satelit, teď žádný. Že bych cache u tohohle 2×2 km jezera dal bez ni? Internet by se teda hodil. No, jdu  zkusit štěstí o kus dál. Také jsem chtěl dát GC Groudspeak HQ cache a nakráčet jim do centrály, ale prý se stěhují tak nevím jestli se mi to povede. S Chrisem se uvidím na 7h, takže jdu zatím hledat co je po okolí. Aspoň, že článek jsem napsal. Fotím mobilem a fotky dodám, až bude klid na pokoji. Zatím se mějte, zatím žiju :).

Fotky mám, budou později. Je to teda jako dost veverek, želv a běhajících lidí (okolo jezera).

19:00 Mizim do GameWorks centra. Napocital jsem 6 DDRek (Extreme, USA, SN, SN2, X, X2). Dále dost rozbité ale snad funkční DMX, GF 10 DM 11, PNM 11, TNT 9. Žádné PIU ani IIDX. Cache jsem dal, dopíšu později. Od 7pm-půlnoci je všechno hraní za 10USD. Prostě slevy jsou super 🙂Diskuze ukončena.

Trocha historie: Informační stránky DDR Portál v1 | DDR Portál v2 | DDR Portál v3 na v4 se právě nacházíte | Diskuze: DDR fórum | archiv DDR Fóra
Inzerce: (prodej zpětných odkazů)